Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem

Feedback na targach Eurobike

Feedback na targach Eurobike pokazał kilka bardzo ciekawych nowości. 

Chyba największą nowością jest jednoramienna centrownica. Koło mocuje się po jednej stronie. Po ramieniu przemieszcza się uchwyt który jest wielofunkcyjny, można za pomocą niego sprawdzić centryczność tarczy czy koła oraz to czy koło nie bije góra doł. 

_MG_0651_MG_0666 _MG_0660

Drugą nowością jest w sumie prosty hak do ściany na rower wieszany za koło. Zdawało by się, że przy takim haku nic innowacyjnego nie można by wymyślić... a jednak. Hak się wychyla tak, żeby rower był niemalże wzdłuż ściany. Hak można przymocować do ściany na dwa sposoby. Pierwszy, żeby wychylał się w lewą stronę, a drugi w prawo.

_MG_0629 _MG_0630

Trzecią sporą nowością są uchwyty na koła. 'Ramiona' mogą być przymocowane do ściany na 4 śrudby lub do ściany wystawowej np. w sklepie. Ramię może byś ustawione w dowolnej pozycji. Tak samo koła mogę kręciś się o 180 stopni w stosunku do ramienia. 

_MG_0638 _MG_9344 

Ciekawostką, która przyda się na pewno tym, którzy mają koła o innym standardzie mocowania niż ośka 9mm są zaciski pod wszystkie średnice osi trzymających koła. Zaciski bez najmniejszego problemu współgrają z centrownicą oraz uchwytami do ściany na koła.

_MG_0674

Więcej zdjęć produktów Feedback wystawionych na targach znajduje się ponieżej

Facebook

Kontakt

 Sklepy firmowe Feedback Sports - AirBike.pl
 
Warszawa - Al. KEN 49  tel: 22 405 80 45
Warszawa - Branickiego 10  tel: 22 22 55 705

 

 
 Kontakt mail: airbike@airbike.pl